Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego....

Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu ma przyjemność poinformować o rozstrzygnięciu III edycji konkursu plastycznego na ekologiczną ozdobę/kartkę świąteczno-noworoczną.

Pragniemy podziękować wszystkim Uczniom oraz ich Opiekunom za wzięcie udziału w w/w konkursie i wykonanie pięknych prac, a także poinformować o wyłonieniu laureatów tego konkursu. Protokół Komisji Jury oraz informacje o zgłoszonych szkołach, w tym zestawienie prac na konkurs, w linkach poniżej.

/images/files/Protokół Komisji Konkursowej 2019.pdf

/images/files/protokół2.bmp

/images/files/zgłoszone szkoły 2019.pdf

/images/files/zestawienie prac 2019.pdf

W najbliższym czasie przekażemy zarówno nagrody dla laureatów konkursu jak dyplomy dla jego uczestników.

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej, a później ozdobią wraz z pozostałymi pracami Bożonarodzeniowe drzewko w siedzibie tut. Zespołu.

 

W oczekiwaniu na zbliżające się

Święta Bożego Narodzenia

i Nowy 2020 Rok

żegnamy miniony czas i pełni nadziei

spoglądamy w przyszłość.

Niech przyniesie ona takie myśli i marzenia,

które dadzą się urzeczywistnić.
 

Niech przyniesie piękne i szlachetne pomysły, które podszeptuje serce,
cierpliwość i wytrwałość, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym
zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Wszystkim Uczniom oraz całemu Gronu Pedagogicznemu wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze

życzą

Dyrektor i Pracownicy

Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu


Nagrodzone i wyróżnione prace

 

A. W KATEGORII KLAS IV-VI

I miejsce – MILENA BUTRYN – KL. IV 

II miejsce – MARTYNA POLAK – KL. VI  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłyżowie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

                                                                                                                                    Opiekun: Pani Agnieszka Kajpust

III miejsce – JULIA KAJPUST – KL. V  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy

                                                                                                                              Opiekun: Pani Małgorzata Wojtasik

 

W y r ó ż n i e n i a

JAKUB WINIARSKI – KL. VA  Szkoła Podstawowa w Lipie im. Szarych Szeregów

                                                                                                                                       Opiekun: Pani Teresa Skrzypek

KACPER OLSZEWSKI – KL. VB Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy

                                                                                                                 Opiekun: Pani Małgorzata Wojtasik

 

B. W KATEGORII KLAS VII-VIII

I miejsce

II miejsce – MARLENA GUTKA – KL. VII Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jarocinie

                                                                                                                                       Opiekun: Pani Joanna Wróbel

III miejsce – ZUZANNA CHAMERA – KL. VIII Szkoła Podstawowa w Lipie im. Szarych Szeregów

                                                                                                                       Opiekun: Pani Teresa Skrzypek

W y r ó ż n i e n i a

FILIP CZARNECKI – KL. VIIA Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu

                                                                                                                                                              Opiekun: Pani Joanna Gmiterek

NATALIA KRAKOWSKA – KL.VII Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy

                                                                                                                                  Opiekun: Pani Małgorzata Wojtasik

AMELIA SŁONIEC – KL. VIIIA Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu

                                                                                                                                                              Opiekun: Pani Joanna Gmiterek

C. W KATEGORII DOROŚLI: ze względu na małą ilość prac oraz osób uczestniczących w konkursie, Jury postanowiło przyznać dwa równrzędne wyróżnienia:

 

Pani EMILIA FOK – Przemyski Uniwersytet Trzeciego Wieku

 

Pani GABRIELA KRZYSZTOFORSKA - Przemyski Uniwersytet Trzeciego Wieku

 

NAGRODY ROZWIEZIONE, WRĘCZONE I PRZEKAZANE

W czwartek tj. 12 bm. rozwieźliśmy nagrody  dla wszystkich uczestników tego konkursu. Laureaci  wraz z opiekunami odebrali je osobiście, a pozostałym uczestnikom konkursu przekazaliśmy dyplomy i słodycze.


 

 

WYSTAWA POKONKURSOWA

Ankieta: Gdybym mógł na jedną dobę przemienić się w dzikie zwierzę, wcieliłbym się w: ()









 Zobacz wyniki
  • Kwiecień 2020

    Dziś są imieniny: Michala, Makarego

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pi
  • So
  • Ni
  • 30
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30